Meb taşımalı eğitim yaklaşık maliyet hesaplama programı

Meb taşımalı eğitim ihalelerine girenler için yılların tecrubesini sizlere sunmak için bu sayfayı hazırladık. ilkolarak nasıl hesaplanacağı yönünde hesaplama linki oluşturmuştuk. burada ihale ortamının rekabetini kaldırdığını düşündüğümüzden formulleri kaldırıp sadece tek firmada ve tek bilgisayarda çalışabilecek program yazdık.  ayrıca excel tablosu ile hazırladığımız formul hesaplama cetvelini herkes için rakip firmalara dağılmasını önlemek için satışını durdurduk. size sunduğumuz program kısaca ne işe yarar.

Web Sitesii Üzerinden anında hesaplama yapmak için tıklayın

Online Parametreleri Sizin İçin programa ekler

Program standart parametreleri sizin için programa ekler online veritabanımızdan isterseniz anlık cekebilirsiniz. veya parametreleri kendiniz manuel olarak ekleyebilirsiniz. ayrıca tüm il ve ilçelerin güncel ve geriye dönük yakıt fiyatlarını program üzerinden öğrenebilirsiniz.

İster tek İster Toplu Hesaplama

Program üzerinden ister tek tek isterseniz toplu olarak hesaplama yapabilirsiniz. ayrıca program üzerinden yolu bölümlü olarak hesaplayabilirsiniz.(asfalt ayrı stabilize ayrı toprak yol ayrı gibi)

Yıllık Arşiv oluştur

Her yıl için ayrı kategori acarak her ihale için ayrı veri tutabilirsiniz. bu verileri sonraki yıllarda ulaşabilirsiniz.

Tek bilgisayarda Çalısır

Öncelikle Tek bilgisayarda çalısır. bilgisayarınızdaki kurulum dosyasını birisi alsa bile baskası sizin programınızı kullanamaz. burada bilgisayarın tüm parcalarınının seri numaralarını alır şifreler ve buna göre program doğru bilgisayarda çalısır. online kullanıcı ve şifrenizle 10 bilgisayara kadar lisanslama yapabilirsiniz. ömür boyu o sürüm için lisans almış olursunuz.

Online Parametre ve tüm il ve ilceler için Yakıt fiyatlarını program üzerinden öğrenebilirsiniz.(bilgilendirme amaclıdır. araştırması hesaplayana aittir)

Saniyeler içinde hesaplama videosu

Ücretsiz Demo indirmek için tıklayınız.(yenilendi V1.7 (2019)Windows 10 yüklü olması gerekir)

Online olarak katsayıları mazot fiyatını ve taban katsayısını cekebilirsiniz.

Toplu hesaplama yapma örnek excel listesine göre listenizi oluşturun kendisi toplu hesaplayıp size geri excel olarak versin.

Ortalama Maliyet eklendi(lisans alan arkadaslar aynı lisansla yeni demoyu indirim aynı lisans kodu ile  yeni versiyonu aktif edebilirler)

Program Bilgisayarınızdan çalınsa bile başka bir yerde çalıştırılma imkanı yoktur. sizin bilgisayarınızı tanır ve sadece sizde çalışır

Otomatik  asfalt stabilize ve toprak yol katsayısını hesaplar.

Parametleri Veritabanından güncelleyebilir

Aynı parametreleri sürekli girmek zorunda kalmazsınız. size sadece yol mesafesi girmek kalır

.

Araç katsayısını Veritabanına yükleyebilirsiniz. her arac için ayrı ayrı değiştirmek zorunda kalmazsınız. ayrıca arac sayısını değiştirirseniz o güzergahtaki toplam fiyatıda bulabilirsiniz.

Hesaplamayı ister veritabanına (uzun zaman saklamak için) istersenizde sadece listeye ekleyerek kısım için liste oluşturabilirsiniz. (listeye kaydederseniz program kapanınca listedeki veriler kaybolur)

Oluşturduğunuz listeyi excele aktarabilir saklayabilir üzerinde değişiklik yapabilir teklif mektubuna  hızlı kopyala yapıştırla yapıştırabilirsiniz.

.

Demo indirmek için tıklayınız.

İndirdikten sonra kurulum öncesi beni oku dosyasını okuyunuz.

2020 Sonu Fiyat güncellenecektir.

Telefon: 0532 777 34 99

mail: hasanaylas@hotmail.com

KISA SÜRELİĞİNE 1199 TL YERİNE 999 TL’DİR( spariş öncesi indirim için lütfen arayınız)

https://tasimaliegitim.com/users/siparis

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir