Meb taşımalı eğitim yaklaşık maliyet hesaplama programı

Meb taşımalı eğitim yaklaşık maliyet hesaplama yapmak için sizin için arastırdık nasıl hesaplanacağı yönünde hesaplama linki oluşturmuştuk. burada ihale ortamının rekabetini kaldırdığını düşündüğümüzden formulleri kaldırıp sadece tek firmada ve tek bilgisayarda çalışabilecek program yazdık. ayrıca excel tablosu ile hazırladığımız formul hesaplama cetvelini herkes için rakip firmalara dağılmasını önlemek için satışını durdurduk. yeni hesapalama yontemi ile size özel program yazdık. kısaca program ne işe yarar.

Tek bilgisayarda Çalısır

Öncelikle Tek bilgisayarda çalısır. bilgisayarınızdaki kurulum dosyasını birisi alsa bile baskası sizin programınızı kullanamaz. burada bilgisayarın tüm parcalarınının seri numaralarını alır şifreler ve buna göre program doğru bilgisayardaysa çalısır.

Ücretsiz Demo indirmek için tıklayınız.(yenilendi V1.3 Windows 10 yüklü olması gerekir)

Ortalama Maliyet eklendi(lisans alan arkadaslar aynı lisansla yeni demoyu indirim aynı lisans kodu ile  yeni versiyonu aktif edebilirler)

Program Bilgisayarınızdan çalınsa bile başka bir yerde çalıştırılma imkanı yoktur. sizin bilgisayarınızı tanır ve sadece sizde çalışır

 

Otomatik  asfalt stabilize ve toprak yol katsayısını hesaplar.

Parametleri Veritabanından güncelleyebilir

Aynı parametreleri sürekli girmek zorunda kalmazsınız. size sadece yol mesafesi girmek kalır

.

Araç katsayısını Veritabanına yükleyebilirsiniz. her arac için ayrı ayrı değiştirmek zorunda kalmazsınız. ayrıca arac sayısını değiştirirseniz o güzergahtaki toplam fiyatıda bulabilirsiniz.

Hesaplamayı ister veritabanına (uzun zaman saklamak için) istersenizde sadece listeye ekleyerek kısım için liste oluşturabilirsiniz. (listeye kaydederseniz program kapanınca listedeki veriler kaybolur)

Oluşturduğunuz listeyi excele aktarabilir saklayabilir üzerinde değişiklik yapabilir teklif mektubuna  hızlı kopyala yapıştırla yapıştırabilirsiniz.

Programla ilgili testi http://raysam.com/birimfiyat linkinden yapabilirsiniz.

 

Demo indirmek için tıklayınız.

İndirdikten sonra kurulum öncesi beni oku dosyasını okuyunuz.

 

FIYAT:

Telefon: 0532 777 34 99

mail: hasanaylas@hotmail.com

KISA SÜRELİĞİNDE 250 TL YERİNE 150 TLDİR fiyat yakında güncellenecektir.

 

 

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir