Servis için okul takip sistemi

Okulların servisleri için bimbir türlü takip sistemleri vardır. bunların en iyisi nedir diye soranlar olacaktır. burada yer aldığım okul servis takip sistemi için sizlere bazı bilgilendirme yapmak istiyorum.

Okul servis takipi sistemi olarak değil bunu normal servis araçlarının takibi için ayrıntılı açıklamaya çalışacağım.

en iyi ürün sizin işinizi en iyi cözendir. size en cok fayda sağlayandır. size maliyet acısından en avantajlı olandır. bunu dile getirdikten sonra sizlere yer aldığım takip sistemi proje yazılımıyla ilgili bilgilendirme yapacağım.

Yılların tecrubesiyle Raysam Taşımacılık San Tic Ltd Şti. bünyesinde yer alan okul servisleri ve personel servisleri için takip sistemi yazılımı yazılması kararı alındı ne zaman 2017 yılında hemen kolları sıvadık.

kolları sıvadık ama hemen olmuyor işte öyle yaklasık 1 yıllık araştırma neticesinde 2019 yılının sonunda bir portatif yayınlandık. buradaki portatif test süreci ve dünyada ki yaklasık 300 civarında ki sistemleri analiz ettik. teknolojilerin en iyisi en yenisi ve en işlevselini almak için 2021 yılının basında tüm taşıma ve yazılımı tecrubelerini bir araya getirerek “en iyisi” olmak için yazmaya başladık. projenin en büyük yükü Mobil Uygulamalar ile nasıl bir teknoloji kullanalım ki stabileze olumsuzlukları yaşamayalım

ilk portatifte php diliyle yazılmış laravel kütüphanesini kullandık. bazı gereksinimlerimizi karşılamadığı için Asp net core 5.0 ile projenin ekirdeğini oluşturduk. web socket nosql postgresql gibi yeni teknolojilerin entegrasyonu için iyi araştırma yapıp en iyisini uygulamaya çalıştık.

neticede servin konum hizmeti diye bir sistem cıktı.

serviskonum.com yayın hayatına girip büyük bir talep patlaması yaptı. biz ilk olarak bu hizmetin tüm herkes tarafından kullanımını ücretsiz açtık. ücretsiz olarak kullanabilecek altyapı hazırladık. sizlere 4 yıllık emek ve arge ile Ülkemizin en iyi yazılımcılarıyla cıkardığımız projemizi incelemeye davet ediyorum.

pproje için serviskonum.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir